Kurumsal

Bir ORPAŞ markası olan ORPAŞ TRAFİK, ORPAŞ’ın 2010’lu yıllarda makine parkını genişletmesiyle baskı ve montajı da kendi bünyesinde yapmak üzere kamu kurumlarına yol ve güvenlik levhaları üretimine başlamıştır. 6000 m2 açık ve 2250 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olan fabrikası, deneyimli ve uzman kadrosuyla ORPAŞ TRAFİK; sektörde kısa zamanda yenilikçi ve rekabet gücü yüksek etkin yerini almıştır.

ORPAŞ TRAFİK, son sistem bilgisayarları, lazer teknolojisine sahip makine parkı ve akılcı üretim performansları ile siz değerli müşterilerine hızlı, kesintisiz ve en yüksek kalitede ürünler sunmaktadır. 

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ilkesiyle çalışan ORPAŞ TRAFİK, kalite standart esaslarına bağlı üretimiyle ISO 9001:2000 kalite sertifikası ile tescillenmiştir.

Sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde verimli ve kaliteli üretimler gerçekleştiren, trafik sistemleri sektöründe marka bilinirliği yüksek ORPAŞ TRAFİK, artan trafik yoğunluğuna mühendislik ve proje hizmetleriyle de katkı sağlayarak kalıcı ve etkili çözümler üretmektedir.